Objednajte online alebo volajte na +421 948 074 709
ELEKTROMOTORY
Všetko okamžite skladom
FREKVENČNÉ MENIČE
Zavolajte nám, sme Vám k dispozícii
ELEKTROPREVODOVKY
Poradíme Vám
obchod@kelheim.sk
+421 948 074 709





(133.2€ s DPH) 133,00€ 111.00€
| Menovitý výkon | 1,8 kW |
| Rýchlosť | 2790 rpm |
| Napájanie | Jednofázové 230 V |
| Amp. | 11,1 |
| Efektívnosť | 72 % |
| Cos φ | 0,98 |
| Ts/Tn | 0,32 |
| Tm/Tn | 1,7 |
| Is/In | 5 |
| Prevádzka | S6-40% |
| Kondenzátor | 30uF/450V |
| Zotrvačnosť | 0,001031 (kg*m²) |
Elektromotory triedy VYC sú vyrobené z hliníka. Sú charakteristické svojim plochým dizajnom, ktorý je prispôsobený pre rôzne priemyselné aplikácie. Ide predovšetkým o pohony rezných zariadení ako sú kotúčové píly a podobne.
Kúpte si tento elektromotor od nás a získajte tak najvýhodnejší pomer ceny a kvality, aký na trhu nájdete. Ak si neviete vybrať správny elektromotor alebo potrebujete doplniť nejaké ďalšie údaje, kedykoľvek nám napíšte na obchod@kelheim.sk. Naši špecialisti sa vám budú snažiť odpovedať v čo najkratšom možnom čase a radi vám pomôžu vybrať vhodný elektromotor pre vašu prevádzku.
Disponujeme obrovským skladom, kde sme schopní držať aj tisícky produktov. S kvalitnou a rýchlou logistikou vám vo väčšine prípadov doručujeme výrobky už do 24 hodín od objednávky.
| Výber závitu na hriadeli | Pravotočivý závit, Ľavotočivý závit |
|---|
Trojfázový elektromotor 3KW, 2860ot – MS100L-2
(171.6€ s DPH) 204,00€ 143.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 2,2KW, 710ot – MS132S-8
(282€ s DPH) 380,00€ 235.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 0,25KW, 1340ot – MS71M1-4
(75.6€ s DPH) 93,00€ 63.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 0,18KW, 2720ot – MS63M1-2
(62.4€ s DPH) 75,00€ 52.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.