Objednajte online alebo volajte na +421 948 074 709
ELEKTROMOTORY
Všetko okamžite skladom
FREKVENČNÉ MENIČE
Zavolajte nám, sme Vám k dispozícii
ELEKTROPREVODOVKY
Poradíme Vám
obchod@kelheim.sk
+421 948 074 709





(368.4€ s DPH) 368,00€ 307.00€
| Typ | VSC |
| Menovitý výkon | 4 kW |
| Fázy | Trojfázový |
| Napätie | 400/690 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Efektívnosť | 83,5 % |
| Cos φ | 0,807 |
| Póly | 4 |
| Materiál | Hliník |
Elektromotory triedy VSC sú vyrobené z hliníka. Sú charakteristické svojim plochým dizajnom, ktorý je prispôsobený pre rôzne priemyselné aplikácie. Ide predovšetkým o pohony rezných zariadení ako sú kotúčové píly a podobne.
Kúpte si tento elektromotor od nás a získajte tak najvýhodnejší pomer ceny a kvality, aký na trhu nájdete. Ak si neviete vybrať správny elektromotor alebo potrebujete doplniť nejaké ďalšie údaje, kedykoľvek nám napíšte na obchod@kelheim.sk. Naši špecialisti sa vám budú snažiť odpovedať v čo najkratšom možnom čase a radi vám pomôžu vybrať vhodný elektromotor pre vašu prevádzku.
Disponujeme obrovským skladom, kde sme schopní držať aj tisícky produktov. S kvalitnou a rýchlou logistikou vám vo väčšine prípadov doručujeme výrobky už do 24 hodín od objednávky.
| Výber závitu na hriadeli | Pravotočivý závit, Ľavotočivý závit |
|---|
Trojfázový elektromotor 0,55KW, 2790ot – MS71M2-2
(78€ s DPH) 98,00€ 65.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 3KW, 2860ot – MS100L-2
(171.6€ s DPH) 204,00€ 143.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 0,25KW, 2720ot – MS63M2-2
(73.2€ s DPH) 90,00€ 61.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 7,5KW, 2900ot – MS132S2-2
(320.4€ s DPH) 384,00€ 267.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.