Objednajte online alebo volajte na +421 948 074 709
ELEKTROMOTORY
Všetko okamžite skladom
FREKVENČNÉ MENIČE
Zavolajte nám, sme Vám k dispozícii
ELEKTROPREVODOVKY
Poradíme Vám
obchod@kelheim.sk
+421 948 074 709





(145.2€ s DPH) 145,00€ 121.00€
| Typ | VSC |
| Menovitý výkon | 0,75 kW |
| Fázy | Trojfázový |
| Napätie | 230/400 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Efektívnosť | 72,1 % |
| Cos φ | 0,771 |
| Póly | 4 |
| Materiál | Hliník |
Elektromotory triedy VSC sú vyrobené z hliníka. Sú charakteristické svojim plochým dizajnom, ktorý je prispôsobený pre rôzne priemyselné aplikácie. Ide predovšetkým o pohony rezných zariadení ako sú kotúčové píly a podobne.
Kúpte si tento elektromotor od nás a získajte tak najvýhodnejší pomer ceny a kvality, aký na trhu nájdete. Ak si neviete vybrať správny elektromotor alebo potrebujete doplniť nejaké ďalšie údaje, kedykoľvek nám napíšte na obchod@kelheim.sk. Naši špecialisti sa vám budú snažiť odpovedať v čo najkratšom možnom čase a radi vám pomôžu vybrať vhodný elektromotor pre vašu prevádzku.
Disponujeme obrovským skladom, kde sme schopní držať aj tisícky produktov. S kvalitnou a rýchlou logistikou vám vo väčšine prípadov doručujeme výrobky už do 24 hodín od objednávky.
| Výber závitu na hriadeli | Pravotočivý závit, Ľavotočivý závit |
|---|
Trojfázový elektromotor 0,18KW, 1310ot – MS63M2-4
(66€ s DPH) 81,00€ 55.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 0,37KW, 2755ot – MS71M1-2
(76.8€ s DPH) 93,00€ 64.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.Trojfázový elektromotor 4KW, 2880ot – MS112M-2
(213.6€ s DPH) 263,00€ 178.00€ Výber možností Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.